ВИРОЩУВАННЯ ЯБЛУК — БЕЗПЕЧНО ТА БIЛЬШ ПРИБУТКОВО

0
272

В Україні сфера вирощування яблук має величезний, невикористаний потенціал для бізнесу. На внутрішньому ринку існує попит як на яблуко для споживання у свіжому вигляді (столове),  так  і для переробки. Країна імпортує, водночас у більшості регіонів країни екологічні умови є оптимальними для вирощування яблук.

В Україні сфера вирощування яблук має величезний, невикористаний потенціал для бізнесу. На внутрішньому ринку існує попит як на яблуко для споживання у свіжому вигляді (столове),  так  і для переробки. Країна імпортує, водночас у більшості регіонів країни екологічні умови є оптимальними для вирощування яблук. Такий продукт, як яблуко знаходиться в особливому положенні. Ніде в Європі не можна досягти такої рентабельності у виробництві яблук, як в Україні. Собівартість вирощеного яблука є найнижчою, а ціна продажу — однією з найвищих в Європі. Виробництво яблук дає можливість додаткового прибутку, проте використання нових сортів відкриває ще більше можливостей!

Про розширення та якісну реструктуризацію виробництва варто задуматись не тільки виробникам яблук. Все більше підприємств водночас з вирощуванням сільськогосподарських культур додатково активно починають займатися вирощуванням яблук, тому що правильно бачать  тенденції та відчувають вигідні можливості на ринку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here