У Китаї забезпечують фермерів садивним матеріалом картоплі з лабораторій

0
11854

Як інформує fruitnet.com, в одному з основних регіонів виробництва картоплі в Китаї – у Автономному районі Внутрішня Монголія, виробники отримують садивний матеріал картоплі, вирощений в лабораторіях. Як стверджує джерело, виробникам Внутрішньої Монголії було надано мільйони саджанців, що допомагає знизити рівень бідності в регіоні. Бо вирощений в лабораторних умовах садивний матеріал різних сортів картоплі є стійким до хвороб, що підвищує ефективність і якість промислових посадок.

Уряд в північному регіоні КНР надав десяткам місцевих господарств сімейного типу в оренду теплиці для вирощування садивного матеріалу картоплі. Кожна з цих теплиць приносити 15 000 юанів (2 157 доларів США) доходу на рік, що вважається достатньою сумою, щоб вивести сім’ю з-за межі  бідності.

Ця програма не тільки сприяла підвищенню добробуту населення у окрузі Уланчаб, а і збільшенню виробництва картоплі в регіоні в останні роки. Нині посівні площі культури у Внутрішній Монголії становлять 267 000 га, що становить близько 8 % від загального обсягу посівів картоплі в Китаї.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here