Текущий номер
В архиве:
  • ЧЕРНIГIВСЬКИЙ КЛОНДАЙК Найближчим часом Україна може стати…

  • НIДЕРЛАНДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ З ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ОВОЧIВ, ФРУКТIВ ТА ЯГIД У НОВIЙ КАХОВЦI 10 жовтня 2017 р. у…

  • ПРОФЕССИОНАЛЫ ВЫБИРАЮТ «СИНГЕНТА»! «Борщ и капуста – в…

  • КРАСНАЯ «ПЕКИНКА» ОТ КИТАНО – ВАШ КОЗЫРЬ В НОВОМ СЕЗОНЕ! В этом сезоне на продовольственных…

  • ЛУЧШИЕ СОРТА СИНЬОРА ПОМИДОРА УХОДЯЩЕГО СЕЗОНА Позади тяжелая и кропотливая работа.…

  • КОРIАНДР – ОВОЧЕВА ПРЯНОАРОМАТИЧНА КУЛЬТУРА Пряні овочеві культури – це…

  • ЦИКОРНИЙ САЛАТ (ВIТЛУФ) – ОСОБЛИВОСТI ВИРОЩУВАННЯ Головчаста форма цикорного салату-вітлуф (білий…

  • ЛОЖНАЯ МУЧНИСТАЯ РОСА (ПЕРОНОСПОРОЗ) ОГУРЦА И МЕРЫ ПО ОГРАНИЧЕНИЮ ЕГО ВРЕДОНОСНОСТИ Получение высоких урожаев огурца как…

  • ПОДГОТОВКА ЯГОДНИКОВ К ЗИМОВКЕ Последние деньки осени – это…

  • СЛИВА – ДЛЯ ЧЕРНОСЛИВА Из косточковых культур особенный интерес…





Share on Facebook










События

«ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання, один з наймасштабніших виставкових проектів, які проводяться в країні, що набув вітчизняного і міжнародного визнання та репутації виставки європейського формату. Це місце зустрічі лідерів агропромислового комплексу, адже виставка присвячена просуванню сучасних технологій в сільськогосподарській галузі та представляє повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки.

Киев, Украина – 19 июля 2016 г. – Компания BASF как один из ведущих поставщиков инновационных решений для аграрной отрасли, выступила партнером создания первого в Украине масштабного парка агроаттракционов «Кукулабия», инициированного агентством AgriEvent в сотрудничестве и при поддержке Ассоциации «Украинский клуб аграрного бизнеса». На территории парка площадью почти 10 га посетители в развлекательной форме смогут ознакомиться с принципами работы на земле и активно отдохнуть на природе, не выезжая за город.

ІІІ Національний День Картоплі www.potatoday.com.ua це щорічна подія в галузі українського картоплярства, організована Всеукраїнською Аграрною Радою за підтримки Української асоціації виробників картоплі. Пройде даний захід 17 серпня 2016 р., Житомирська область, м. Андрушівка, на базі ПП «ІМПАК».

Организаторы выставки Fresh Business Expo Ukraine, которая состоится 29 ноября - 1 декабря 2016 в городе Киев, рады сообщить, что Украинская Аграрная Конфедерация (УАК) официально поддерживает выставку.

Лімбургерхоф, Німеччина – Сьогодні аграрії можуть використовувати безліч різних технологій для покращення догляду за сільськогосподарськими культурами. Проте в більшості випадків ці інструменти – такі як системи прогнозування, управління сільськогосподарськими підприємствами або обприскування – не використовуються як єдиний інформаційний комплекс. Це призводить до недостатнього використання технологічного потенціалу або навіть подвійних інвестицій. Саме тому BASF як глобальний гравець агрохімічного ринку переймається цими проблемами та запроваджує різноманітні проекти для підтримки аграріїв у всьому світі.