Текущий номер
В архиве:
  • ЧЕРНIГIВСЬКИЙ КЛОНДАЙК Найближчим часом Україна може стати…

  • НIДЕРЛАНДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ З ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ОВОЧIВ, ФРУКТIВ ТА ЯГIД У НОВIЙ КАХОВЦI 10 жовтня 2017 р. у…

  • ПРОФЕССИОНАЛЫ ВЫБИРАЮТ «СИНГЕНТА»! «Борщ и капуста – в…

  • КРАСНАЯ «ПЕКИНКА» ОТ КИТАНО – ВАШ КОЗЫРЬ В НОВОМ СЕЗОНЕ! В этом сезоне на продовольственных…

  • ЛУЧШИЕ СОРТА СИНЬОРА ПОМИДОРА УХОДЯЩЕГО СЕЗОНА Позади тяжелая и кропотливая работа.…

  • КОРIАНДР – ОВОЧЕВА ПРЯНОАРОМАТИЧНА КУЛЬТУРА Пряні овочеві культури – це…

  • ЦИКОРНИЙ САЛАТ (ВIТЛУФ) – ОСОБЛИВОСТI ВИРОЩУВАННЯ Головчаста форма цикорного салату-вітлуф (білий…

  • ЛОЖНАЯ МУЧНИСТАЯ РОСА (ПЕРОНОСПОРОЗ) ОГУРЦА И МЕРЫ ПО ОГРАНИЧЕНИЮ ЕГО ВРЕДОНОСНОСТИ Получение высоких урожаев огурца как…

  • ПОДГОТОВКА ЯГОДНИКОВ К ЗИМОВКЕ Последние деньки осени – это…

  • СЛИВА – ДЛЯ ЧЕРНОСЛИВА Из косточковых культур особенный интерес…

Share on Facebook


События

23 листопада 2017 року на терені інноваційного парку UNIT.Cityвідбулася історична подія! У конференц-заліUNIT.Core зібралися провідні гравціIT-галузі та маркетингу, щобпрезентувати розумні технології, сучасні методи роботи та новітні інструменти просування брендудля представників аграрного сектору.

14-15 грудня у Західній Україні відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Технології та Інновації: ягідництво та переробка». Дводенний захід включає конференц-день, виставку сучасних технологій, презентацію продукції переробки ягід та фруктів, Дегустаційний конкурс, які відбудуться у Львові 14 грудня, та бізнес-тур із майстер-класами 15 грудня на Івано-Франківщині.

Виставка проводилась за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української аграрної конфедерації, Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Національної академії аграрних наук України, Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецького сільськогосподарського товариства DLG, Економічної Служби Посольства Франції в Україні.

Як створити максимально повну модель успішного бізнесу на ягодах, учасникам Всеукраїнської конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» розкажуть міжнародні експерти 14-15 грудня у Львові Місцем проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції обрана Західна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка ягід.

Останнім часом нішеві культури приваблюють все більше малих та середніх фермерів: можна обійтися невеликими земельними ресурсами, можна швидко змінити спеціалізацію, є велика зацікавленість в отриманні максимальних доходів, нішевий бізнес не потребує значних інвестицій в організацію виробництва.

<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>