Текущий номер
В архиве:
 • ЧЕРНIГIВСЬКИЙ КЛОНДАЙК Найближчим часом Україна може стати…

 • НIДЕРЛАНДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ З ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ОВОЧIВ, ФРУКТIВ ТА ЯГIД У НОВIЙ КАХОВЦI 10 жовтня 2017 р. у…

 • ПРОФЕССИОНАЛЫ ВЫБИРАЮТ «СИНГЕНТА»! «Борщ и капуста – в…

 • КРАСНАЯ «ПЕКИНКА» ОТ КИТАНО – ВАШ КОЗЫРЬ В НОВОМ СЕЗОНЕ! В этом сезоне на продовольственных…

 • ЛУЧШИЕ СОРТА СИНЬОРА ПОМИДОРА УХОДЯЩЕГО СЕЗОНА Позади тяжелая и кропотливая работа.…

 • КОРIАНДР – ОВОЧЕВА ПРЯНОАРОМАТИЧНА КУЛЬТУРА Пряні овочеві культури – це…

 • ЦИКОРНИЙ САЛАТ (ВIТЛУФ) – ОСОБЛИВОСТI ВИРОЩУВАННЯ Головчаста форма цикорного салату-вітлуф (білий…

 • ЛОЖНАЯ МУЧНИСТАЯ РОСА (ПЕРОНОСПОРОЗ) ОГУРЦА И МЕРЫ ПО ОГРАНИЧЕНИЮ ЕГО ВРЕДОНОСНОСТИ Получение высоких урожаев огурца как…

 • ПОДГОТОВКА ЯГОДНИКОВ К ЗИМОВКЕ Последние деньки осени – это…

 • СЛИВА – ДЛЯ ЧЕРНОСЛИВА Из косточковых культур особенный интерес…

Популярные статьи:
 • СОЛНЕЧНЫЙ ВЕГЕТАРИЙ Первичной идее солнечного вегетария уже…

 • Картофель под агроволокном Основная задача овощеводов-любителей и фермеров…

 • ШПАЛЕРЫ ДЛЯ ВИНОГРАДА У меня есть две любимых…

 


 

Share on Facebook

07.07.2017 18:35

«АГРО-2017» — ГОЛОВНА АГРАРНА ПЛАТФОРМА УКРАЇНИ

З 7 по 10 червня 2017 р. на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулася ХХІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». Вона вже давно стала головною аграрною платформою країни, а цього разу вона побила власні рекорди масштабності та представництва, зібравши 1248 учасників на площі 27 тис. квадратних метрів і близько 71 тис. відвідувачів. У виставці взяли участь 15 країн світу, зокрема, Україна, США, Канада, Велика Британія, Китай, Італія, Німеччина, Польща, Литва, Австрія, Іспанія, Туреччина, Румунія, Індія, Білорусь.

Насичена ділова програма була цікавою і різноплановою. На майже 50 форумах, круглих столах та семінарах обговорювали різноманітні питання аграрної політики, розвитку експорту, правового захисту агробізнесу, доступу до фінансування малих і середніх господарств. Чимало семінарів були присвячені галузевим проблемам, таким як органічне сільське господарство, управління молочним господарством, проблеми малих ферм, точне землеробство, вирощування часнику, винограду, конопель тощо. «Кожен міг знайти собі цікаву тему», – прокоментувала учасниця кількох ділових заходів, заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

9 червня вдруге в рамках виставки «АГРО» відбувся AgTechForum, де всім бажаючим розповідали про впровадження в сільському господарстві останніх досягнень високих технологій. На даному форумі розповіли про успіхи українців у розробці безпілотника для промислового внесення пестицидів, програмне забезпечення для підвищення точності сівби та збирання врожаю, технології дистанційного моніторингу роботи сільгосптехніки та багато іншого.

«Найкращий майданчик для спілкування з широким колом однодумців, науковців, аграріїв», – охарактеризувала виставку керівник Департаменту агропромислового розвитку Львівської області Наталія Хмиз.

«Все було, як завжди, на найвищому рівні», – додав міжнародний консультант FAO Михайло Малков.

«АГРО-2017», як жодна інша аграрна виставка в Україні, надала якнайширші можливості для спілкування професіоналів, обміну досвідом та знайомства з усім асортиментом новинок. Експозиція виставки охоплювала всі без винятку галузі сільського господарства. Наприклад, в рамках «АГРО-2017» відбулося аж 12 спеціалізованих галузевих виставок.

Одним із найжвавіших місць «АГРО-2017» став так званий органічний ряд – спеціалізована виставка Organic. Найбільший інтерес викликала органічна продукція (сири та інші молочні продукти, ковбаси, крупи, соки, джеми), яку можна було продегустувати й купити на стендах виробників. Небувало масштабною стала експозиція технологій для органічного землеробства, зокрема, боротьби зі шкідниками і хворобами («БТУ-Центр», «Центр Біотехніка») та добрив на органічній основі.

На спеціалізованій виставці «Сучасний фермер» велася жвава торгівля товарами, необхідними навіть у невеликому господарстві, включаючи підсобні: насінням овочів і квітів, саджанцями ягідних культур, садово-городнім інструментом, ветпрепаратами й отрутохімікатами.

До зустрічі на «Агро-2018», яка планується знову на території Національного комплексу «Експоцентр України» з 6 по 9 червня 2018 року!