Текущий номер
В архиве:
 • ЯБЛОЧНЫЙ СЕЗОН-2017/18 В УКРАИНЕ: ИСПЫТАНИЕ НЕПОГОДОЙ И НОВЫМИ РЕАЛИЯМИ Более 150 ведущих игроков яблочного…

 • IV НАЦIОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ КАРТОПЛI Одна електронна бульба, 12 одиниць…

 • ВЫБИРАЕМ СВОЮ ТЕХНОЛОГИЮ ЗАЩИТЫ КАРТОФЕЛЯ Картофель выращивается в мире уже…

 • ЗАХИСТИТИ, ПIДЖИВИТИ, ЗБЕРЕГТИ — У СПIВПРАЦI ДОСЯГАЄМО СПIЛЬНОЇ МЕТИ! Під таким гаслом підрозділ Crop…

 • ОВОЩНОЕ ИЗОБИЛИЕ В ТЕРНОПОЛЬСКОМ КРАЕ Овощи давно завоевали своё место…

 • НАПРЯМИ СЕЛЕКЦІЇ ГАРБУЗА Серед низкистратегічнихсільськогосподарських рослин певне місце…

 • МАЛІБУ F1 ТА ЮРМАЛА F1 – НОВІ ЗІРКИ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ ЦУКРОВОЇ КУКУРУДЗИ Співробітники агровідділу ТОВ «ВКО «Дельта-Агро»…

 • КАРТОФЕЛЬ: ОТ ВЫБОРА СОРТА ДО РЕАЛИЗАЦИИ Картофелеводство — это одна из…

 • ПРОМЫШЛЕННОЕ ХРАНЕНИЕ КАРТОФЕЛЯ Актуальные времени способы сохранности собранной…

 • Ежевику поражает более 60 заболеваний…

Популярные статьи:
 • СОЛНЕЧНЫЙ ВЕГЕТАРИЙ Первичной идее солнечного вегетария уже…

 • Картофель под агроволокном Основная задача овощеводов-любителей и фермеров…

 • ШПАЛЕРЫ ДЛЯ ВИНОГРАДА У меня есть две любимых…

 


 

Share on Facebook
07.07.2017 18:28

ВИРОСТИТИ РОЗСАДУ ОВОЧIВ З ДОБРЕ РОЗВИНЕНОЮ КОРЕНЕВОЮ СИСТЕМОЮ

ТОВ  «Торговий дім Лемберг» ексклюзивно пропонує рішення даної проблеми: ТЕКАМІН Раіз - органічне добриво для фертигації з дією біостимулятора-укорінювача на основі амінокислот рослинного походження, екстракту морських водоростей і мікроелементів виробництва іспанської компанії «Агрітекно Фертілізантес».

 

ТЕКАМІН Раіс містить 22% органічних речовин, в тому числі вільні L- амінокислоти - 4,7%, екстракт морських водоростей - 4%; азот - 5,5%, калій - 1,0% і мікроелементи (Mn, B, Fe, Zn, Cu). Екстракт з морських водоростей містить натуральні фітогормони (ауксини і цитокініни), що стимулюють розвиток кореневої системи і вегетативний ріст. Вільні амінокислоти рослинного походження створюють резерв для побудови білків і ферментних систем, сприяють швидкій приживлюваності і відновленню рослин після стресу від пересадки, хелатуючі мікроелементи і сприяють проникненню мікроелементів в органи рослини і їх засвоєнню.

 

ТЕКАМІН Раіз застосовується при вирощуванні розсади - в початкові стадії розвитку кореневої системи рослин методом фертигації в нормі до 3 л / га з періодичністю 7-10 днів, а також при висадці розсади методом занурення коренів (касет) в 1% -й розчин або поливу. На практиці можливо навіть застосування ТЕКАМІН Раіз після висадки розсади в грунт методом обприскування спільно з пестицидами (за умови подальшого поливу, наприклад, з грунтовими гербіцидами), головне - доставити добриво в кореневу зону рослини.

 

Крім добрив для фертигації (АГРІФУЛ і ТЕКАМІН Раіз) в асортименті продуктів компанії «Агрітекно Фертілізантес», ексклюзивно представлених на українському ринку  компанією «Торговий дім Лемберг», є цілий ряд органічних добрив на основі рослинних амінокислот - таблиця 1

 

У добривах «Агрітекно» для листових підживлень комплексоутворюючим агентом є вільні L-амінокислоти рослинного походження. Завдяки не нищывному методу виробництва (фізичний екстрагування амінокислот при помірних температурах, що виключає гідролізцію і денатурацію компонентів). У продуктах «Агрітекно» повністю збережені всі 20 амінокислот, що входять до складу білка рослин, і саме в тих же пропорціях; та інші біологічно активні компоненти (полісахариди, пептиди, білки, вітаміни та ін.), що робить продукти більш екологічними і ефективними.

 

Лінійка рідких мікродобрив з рослинними L-амінокислотами компанії «Агрітекно Фертілізантес» дозволяє рослинникам вийти на якісно новий рівень в технологіях листових підгодівлі. Універсальні добрива ТЕКАМIН Макс, Фертігрейн Фоліар і вісім марок добрив лінійки Текнокель дозволяє легко скласти практично будь-яку схему забезпечення рослин конкретним мікроелементом в необхідну фазу розвитку, спираючись на теоретичні знання, дані агрохімічного аналізу ґрунту, листової діагностики або за першими ознаками мікродефіціту.