Текущий номер
В архиве:
 • ЧЕРНIГIВСЬКИЙ КЛОНДАЙК Найближчим часом Україна може стати…

 • НIДЕРЛАНДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ З ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ОВОЧIВ, ФРУКТIВ ТА ЯГIД У НОВIЙ КАХОВЦI 10 жовтня 2017 р. у…

 • ПРОФЕССИОНАЛЫ ВЫБИРАЮТ «СИНГЕНТА»! «Борщ и капуста – в…

 • КРАСНАЯ «ПЕКИНКА» ОТ КИТАНО – ВАШ КОЗЫРЬ В НОВОМ СЕЗОНЕ! В этом сезоне на продовольственных…

 • ЛУЧШИЕ СОРТА СИНЬОРА ПОМИДОРА УХОДЯЩЕГО СЕЗОНА Позади тяжелая и кропотливая работа.…

 • КОРIАНДР – ОВОЧЕВА ПРЯНОАРОМАТИЧНА КУЛЬТУРА Пряні овочеві культури – це…

 • ЦИКОРНИЙ САЛАТ (ВIТЛУФ) – ОСОБЛИВОСТI ВИРОЩУВАННЯ Головчаста форма цикорного салату-вітлуф (білий…

 • ЛОЖНАЯ МУЧНИСТАЯ РОСА (ПЕРОНОСПОРОЗ) ОГУРЦА И МЕРЫ ПО ОГРАНИЧЕНИЮ ЕГО ВРЕДОНОСНОСТИ Получение высоких урожаев огурца как…

 • ПОДГОТОВКА ЯГОДНИКОВ К ЗИМОВКЕ Последние деньки осени – это…

 • СЛИВА – ДЛЯ ЧЕРНОСЛИВА Из косточковых культур особенный интерес…

Популярные статьи:
 • СОЛНЕЧНЫЙ ВЕГЕТАРИЙ Первичной идее солнечного вегетария уже…

 • Картофель под агроволокном Основная задача овощеводов-любителей и фермеров…

 • ШПАЛЕРЫ ДЛЯ ВИНОГРАДА У меня есть две любимых…

 


 

Share on Facebook

24.05.2017 13:32

«МАЙБУТНЄ АГРОПРОМИСЛОВОСТI ЗА IННОВАЦIЙНИМИ РIШЕННЯМИ»

Саме так зазначив Степан Кубів під час відкриття другого дня Міжнародного форуму  «АГРОПОРТ Захід Львів 2017»

 

Новітні технологія та інновації впровадження  – запорука  успіху розвитку аграріїв  України. Такі головні меседжі лунали під час виступів та семінарів на другому дні Міжнародного форуму  «АГРОПОРТ Захід Львів 2017».

«Переконаний, що майбутнє агропромисловості за інноваційними рішеннями, технологіями Smart farming, тому що так українська агропродукція матиме більшу додану вартість та сильні конкурентні позиції на європейському та світовому ринках», – такими словами відкрив сьогодні Міжнародний форум Перший віце-прем'єр-міністр України, міністр економічного розвитку та торгівлі в КМУ Степан Кубів. І саме тому такі заходи як «АГРОПОРТ» наразі набувають важливого значення не тільки для Львовуа, а й для розвитку сільського господарства всієї України.

27 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д.Галицького стартував 5-й ювілейний міжнародний форум за підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2017».  Основна мета заходу полягає у розвитку потенціалу малих та середніх виробників, а також промоції виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Західної України.  На одному дискусійному майданчику експонується понад 200 компаній і беруть участь майже 100 українських та закордонних експертів, виробники аграрної продукції та іноземних делегатів із 17 країн світу. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.

Враховуючи, що останнім часом в Україні, як до речі і в усьому світі, сільське господарство потерпає від кліматичних змін, що першочергово впливають на врожайність, на форумі «АГРОПОРТ» не оминули тему зміни клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Західної України. Було проведено декілька панелей, де обговорювалися питання щодо підтримки фермерства в умовах змін клімату та створення умов для ширшого впровадження органічного виробництва в Україні, яке наразі має величезний потенціал не тільки для місцевого споживання, а й для експорту. В дискусіях брали участь представники науки, агрохолдинги та фермери міжнародних організацій. Дана тема була проведена за підтримки та участі міжнародної організація FAO.

Підводячи підсумки активної діяльності «АГРОПОРТ Захід Львів 2017» за ці два дні, не можу оминути нове впровадження форуму – перше урочисте вручення премії AGROPORT AWARDS. Це премія, якою відзначили найкращих  сільськогосподарських виробників у галузі рослинництва, тваринництва, а також виробників харчової промисловості області.

Довідка: АГРОПОРТ – Міжнародний форум, що є одним з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, а також єдиною в Україні галузевою подією, що, починаючи з 2014 року, долучена до всесвітнього календаря FAO. З 2016 року АГРОПОРТ проходить в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові. Основними майданчиками заходу є українські аеропорти.